Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Bajnokságot nyert a junior csapat

2015.06.10

A férfi junior csapat a Pest megyei bajnokság döntőjében egy izgalmas, kiélezett mérkőzésen 31-30-ra legyőzte a Dunakeszi KUSE együttesét és így megnyerte a bajnokságot. A csapat játéka néhol akadozott védekezésben és támadásban is,de a srácok nagyon akarták ezt a győzelmet és sikerült kiküzdeniük. Az első félidő közepén 6 gólos hátrányban is voltunk,amit a félidőre sikerült 2 gólra csökkenteni egy bravúros időn túli szabaddobással. A mérkőzés végéhez közeledve már inkább mi vezettünk 1-2 góllal és végül sikerült egyetlen góllal megnyerni a döntőt. Jár a GRATULÁCIÓ a srácoknak.

Jár a köszönet a fantasztikus szurkolótábornak, akik nélkül nem biztos, hogy sikerült volna! A nap során a legjobb hangulatot ők teremtették! KÖSZÖNJÜK!