Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


A 2017/2018-as Országos Serdülő Bajnokság Északi csoportjának eredményei

2017.09.25
2017. szeptember 21. csütörtök
18:00   Főnix ISE   - Gödöllői KC   22 - 32
 
2017. szeptember 23. szombat
10:00   Angyalföldi Sportiskola   - Veresegyház VSK   17 - 27
14:00   VS Dunakeszi   - Budapesti Honvéd SE   18 - 26
14:00   Váci KSE   - B.Braun Gyöngyös II   36 - 14
18:30   Kántor Anikó SE   - Csömöri SSZN KFT   16 - 27
 
2017. szeptember 24. vasárnap
15:20   Nagykovácsi Sólymok SE   - Pásztói KC   19 - 43
2017. szeptember 27. szerda
18:00   Gödöllői KC   - Váci KSE   26 - 19
 
2017. szeptember 28. csütörtök
16:30   Csömöri SSZN KFT   - Angyalföldi Sportiskola   40 - 17
17:30   B.Braun Gyöngyös II   - Veresegyház VSK   27 - 21
 
2017. szeptember 30. szombat
14:00   Pásztói KC   - VS Dunakeszi   20 - 41
18:00   Budapesti Honvéd SE   - Főnix ISE   27 - 5
 
2017. október 1. vasárnap
09:20   Nagykovácsi Sólymok SE   - Veresegyház VSK   24 - 32
14:00   Gödöllői KC   - Salgótarjáni Strandépítők   17 - 20
2017. október 2. hétfő
17:15   Salgótarjáni Strandépítők   - Váci KSE   24 - 22
 
2017. október 7. szombat
12:00   Salgótarjáni Strandépítők   - Budapesti Honvéd SE   17 - 29
14:00   Angyalföldi Sportiskola   - Kántor Anikó SE   15 - 23
 
2017. október 8. vasárnap
10:00   VS Dunakeszi   - Veresegyház VSK   35 - 18
10:50   Nagykovácsi Sólymok SE   - Csömöri SSZN KFT   17 - 32
13:00   Főnix ISE   - Pásztói KC   35 - 31
2017. október 9. hétfő
17:15   Salgótarjáni Strandépítők   - B.Braun Gyöngyös II   36 - 30
 
2017. október 11. szerda
18:30   Budapesti Honvéd SE   - Gödöllői KC   31 - 14
 
2017. október 12. csütörtök
16:30   Csömöri SSZN KFT   - VS Dunakeszi   31 - 38
 
2017. október 13. péntek
18:00   Veresegyház VSK   - Főnix ISE   11 - 22
 
2017. október 14. szombat
10:00   VS Dunakeszi   - Váci KSE   32 - 30
14:00   Pásztói KC   - Salgótarjáni Strandépítők   16 - 33
18:30   Kántor Anikó SE   - Nagykovácsi Sólymok SE   38 - 13
2017. október 19. csütörtök
18:30   Főnix ISE   - Csömöri SSZN KFT   25 - 20
19:00   B.Braun Gyöngyös II   - VS Dunakeszi   23 - 30
 
2017. október 21. szombat
14:00   Gödöllői KC   - Pásztói KC   42 - 24
18:00   VS Dunakeszi   - Kántor Anikó SE   21 - 20
19:00   Salgótarjáni Strandépítők   - Veresegyház VSK   32 - 29
 
2017. október 22. vasárnap
10:50   Nagykovácsi Sólymok SE   - Angyalföldi Sportiskola   17 - 37
2017. október 26. csütörtök
16:30   Csömöri SSZN KFT   - Salgótarjáni Strandépítők   26 - 24
 
2017. október 27. péntek
18:30   Budapesti Honvéd SE   - Váci KSE   23 - 18
 
2017. október 28. szombat
14:00   Pásztói KC   - B.Braun Gyöngyös II   27 - 28
 
2017. november 3. péntek
18:00   Veresegyház VSK   - Gödöllői KC   19 - 27
 
2017. november 4. szombat
10:00   Kántor Anikó SE   - Főnix ISE   20 - 25
14:00   Pásztói KC   - Budapesti Honvéd SE   18 - 43
 
2017. november 5. vasárnap
10:00   Angyalföldi Sportiskola   - VS Dunakeszi   20 - 30
10:00   Veresegyház VSK   - Váci KSE   24 - 27
2017. november 9. csütörtök
16:30   Csömöri SSZN KFT   - Váci KSE   22 - 26
17:30   Főnix ISE   - Angyalföldi Sportiskola   25 - 19
19:00   B.Braun Gyöngyös II   - Gödöllői KC   30 - 36
 
2017. november 10. péntek
18:30   Budapesti Honvéd SE   - Veresegyház VSK   45 - 14
 
2017. november 11. szombat
12:00   VS Dunakeszi   - Nagykovácsi Sólymok SE   49 - 5
12:00   Pásztói KC   - Váci KSE   23 - 38
 
2017. november 12. vasárnap
14:00   Salgótarjáni Strandépítők   - Kántor Anikó SE   25 - 23
2017. november 15. szerda
18:00   Gödöllői KC   - Csömöri SSZN KFT   27 - 27
 
2017. november 16. csütörtök
16:30   Csömöri SSZN KFT   - Budapesti Honvéd SE   20 - 35
 
2017. november 17. péntek
17:00   Kántor Anikó SE   - Gödöllői KC   26 - 31
17:30   VS Dunakeszi   - Salgótarjáni Strandépítők   28 - 25
18:00   Veresegyház VSK   - Pásztói KC   32 - 34
 
2017. november 18. szombat
15:20   Nagykovácsi Sólymok SE   - Főnix ISE   22 - 39
 
2017. november 19. vasárnap
14:00   Angyalföldi Sportiskola   - Salgótarjáni Strandépítők   17 - 38