Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2016/2017-es Pest megyei Bajnokság A csoport menetrendje, eredményei

2016.09.05
2016. szeptember 10. szombat
18:00   Abonyi KC   - Százhalombattai TC   45 - 19
 
2016. szeptember 11. vasárnap
12:00   Veresegyház VSK   - VS Dunakeszi   22 - 33
    Albertirsa SE   - Váci KSE II.    
17:00   Mogyoródi KSK   - VSK Tököl II.   42 - 16
19:00   Tápiószelei SE   - Üllői VKSK   22 - 22
 
2016. szeptember 16. péntek
19:30   VSK Tököl II.   - Veresegyház VSK   27 - 35
 
2016. szeptember 17. szombat
13:00   Üllői VKSK   - Mogyoródi KSK   26 - 21
18:00   VS Dunakeszi   - Abonyi KC   30 - 29
20:00   Százhalombattai TC   - Albertirsa SE   19 - 27
 
2016. szeptember 18. vasárnap
18:00   Váci KSE II.   - Domony KSE   30 - 27
 
2016. szeptember 25. vasárnap
12:00   Veresegyház VSK   - Üllői VKSK   20 - 38
15:00   Albertirsa SE   - VS Dunakeszi   25 - 40
15:00   Mogyoródi KSK   - Tápiószelei SE   23 - 21
17:00   Domony KSE   - Százhalombattai TC   41 - 19
17:00   Abonyi KC   - VSK Tököl II.   51 - 14
 
2016. szeptember 30. péntek
20:00   VSK Tököl II.   - Albertirsa SE   34 - 33
 
2016. október 1. szombat
16:00   Százhalombattai TC   - Váci KSE II.   19 - 34
19:00   Tápiószelei SE   - Veresegyház VSK   33 - 27
19:00   Üllői VKSK   - Abonyi KC   19 - 21
 
2016. október 2. vasárnap
17:00   Domony KSE   - VS Dunakeszi   26 - 38
 
2016. október 8. szombat
18:00   Abonyi KC   - Tápiószelei SE   44 - 25
 
2016. október 9. vasárnap
12:00   Veresegyház VSK   - Mogyoródi KSK   23 - 25
15:00   Albertirsa SE   - Üllői VKSK   27 - 37
17:00   Domony KSE   - VSK Tököl II.   44 - 26
18:00   Váci KSE II.   - VS Dunakeszi   28 - 30
 
2016. október 15. szombat
18:00   VS Dunakeszi   - Százhalombattai TC   37 - 23
 
2016. október 16. vasárnap
14:00   Üllői VKSK   - Domony KSE   24 - 30
14:00   VSK Tököl II.   - Váci KSE II.   27 - 33
15:00   Mogyoródi KSK   - Abonyi KC   23 - 32
19:00   Tápiószelei SE   - Albertirsa SE   39 - 25
 
2016. október 29. szombat
10:00   Váci KSE II.   - Üllői VKSK   23 - 20
14:00   Százhalombattai TC   - VSK Tököl II.   30 - 22
18:00   Abonyi KC   - Veresegyház VSK   39 - 22
 
2016. október 30. vasárnap
16:00   Albertirsa SE   - Mogyoródi KSK   21 - 22
17:00   Domony KSE   - Tápiószelei SE   24 - 18
 
2016. november 5. szombat
14:00   VSK Tököl II.   - VS Dunakeszi   20 - 38
 
2016. november 6. vasárnap
12:00   Veresegyház VSK   - Albertirsa SE   37 - 22
14:00   Üllői VKSK   - Százhalombattai TC   34 - 16
18:00   Mogyoródi KSK   - Domony KSE   17 - 18
19:00   Tápiószelei SE   - Váci KSE II.   22 - 26
 
2016. november 12. szombat
16:00   Százhalombattai TC   - Tápiószelei SE   14 - 29
18:00   VS Dunakeszi   - Üllői VKSK   25 - 26
 
2016. november 13. vasárnap
13:00   Váci KSE II.   - Mogyoródi KSK   21 - 16
15:00   Albertirsa SE   - Abonyi KC   23 - 47
17:00   Domony KSE   - Veresegyház VSK   31 - 30
 
2016. november 19. szombat
11:00   Mogyoródi KSK   - Százhalombattai TC   32 - 14
18:00   Abonyi KC   - Domony KSE   29 - 22
 
2016. november 20. vasárnap
12:00   Veresegyház VSK   - Váci KSE II.   35 - 26
13:30   Üllői VKSK   - VSK Tököl II.   44 - 21
17:30   Tápiószelei SE   - VS Dunakeszi   29 - 30
 
 
2016. november 26. szombat
10:00   Százhalombattai TC   - Veresegyház VSK   26 - 30
12:00   VS Dunakeszi   - Mogyoródi KSK   30 - 19
18:00   Váci KSE II.   - Abonyi KC   25 - 33
 
2016. november 27. vasárnap
16:00   VSK Tököl II.   - Tápiószelei SE   19 - 35
17:00   Domony KSE   - Albertirsa SE   37 - 31
2016. december 1. csütörtök
20:15   VS Dunakeszi   - Veresegyház VSK   35 - 27
 
2016. december 3. szombat
12:00   Váci KSE II.   - Albertirsa SE   41 - 23
13:30   Üllői VKSK   - Tápiószelei SE   23 - 18
16:00   Százhalombattai TC   - Abonyi KC   22 - 46
 
2016. december 4. vasárnap
19:00   VSK Tököl II.   - Mogyoródi KSK   22 - 42
2016. december 9. péntek
19:15   Veresegyház VSK   - VSK Tököl II.   63 - 21
 
2016. december 10. szombat
16:00   Albertirsa SE   - Százhalombattai TC   27 - 22
18:00   Abonyi KC   - VS Dunakeszi   32 - 26
 
2016. december 11. vasárnap
17:00   Mogyoródi KSK   - Üllői VKSK   21 - 22
17:00   Domony KSE   - Váci KSE II.   26 - 24
2017. január 13. péntek
18:30   Albertirsa SE   - Váci KSE II.   18 - 28
 
2017. január 22. vasárnap
15:00   Százhalombattai TC   - Albertirsa SE   20 - 24
 
2017. január 28. szombat
12:00   VSK Tököl II.   - Abonyi KC   24 - 47
16:00   Százhalombattai TC   - Domony KSE   20 - 37
18:00   VS Dunakeszi   - Albertirsa SE   45 - 20
18:00   Üllői VKSK   - Veresegyház VSK   30 - 24
 
2017. január 29. vasárnap
17:00   Tápiószelei SE   - Mogyoródi KSK   25 - 16
2017. február 2. csütörtök
20:15   VS Dunakeszi   - Domony KSE   39 - 33
 
2017. február 4. szombat
18:00   Abonyi KC   - Üllői VKSK   33 - 16
 
2017. február 5. vasárnap
12:00   Veresegyház VSK   - Tápiószelei SE   35 - 25
14:00   Váci KSE II.   - Százhalombattai TC   42 - 16
16:00   Albertirsa SE   - VSK Tököl II.   42 - 32
2017. február 11. szombat
17:00   Üllői VKSK   - Albertirsa SE   35 - 25
18:00   VS Dunakeszi   - Váci KSE II.   25 - 23
19:30   Mogyoródi KSK   - Veresegyház VSK   23 - 16
 
2017. február 12. vasárnap
12:00   VSK Tököl II.   - Domony KSE   24 - 36
15:00   Tápiószelei SE   - Abonyi KC   16 - 24
2017. február 18. szombat
14:30   Váci KSE II.   - VSK Tököl II.   48 - 20
18:00   Abonyi KC   - Mogyoródi KSK   32 - 18
 
2017. február 19. vasárnap
15:00   Albertirsa SE   - Tápiószelei SE   18 - 27
15:00   Százhalombattai TC   - VS Dunakeszi   23 - 42
17:00   Domony KSE   - Üllői VKSK   23 - 25
2017. február 26. vasárnap
12:00   Veresegyház VSK   - Abonyi KC   34 - 43
16:00   VSK Tököl II.   - Százhalombattai TC   25 - 18
19:00   Mogyoródi KSK   - Albertirsa SE   32 - 20
2017. március 4. szombat
10:30   Váci KSE II.   - Tápiószelei SE   25 - 20
14:00   VS Dunakeszi   - VSK Tököl II.   42 - 21
19:30   Százhalombattai TC   - Üllői VKSK   24 - 30
 
2017. március 5. vasárnap
16:00   Albertirsa SE   - Veresegyház VSK   30 - 28
17:00   Domony KSE   - Mogyoródi KSK   25 - 17
2017. március 11. szombat
17:00   Tápiószelei SE   - Százhalombattai TC   33 - 22
18:00   Abonyi KC   - Albertirsa SE   45 - 21
 
2017. március 12. vasárnap
12:00   Veresegyház VSK   - Domony KSE   26 - 31
14:00   Üllői VKSK   - VS Dunakeszi   24 - 24
19:00   Mogyoródi KSK   - Váci KSE II.   23 - 23
2017. március 18. szombat
10:00   Váci KSE II.   - Veresegyház VSK   32 - 29
14:00   VSK Tököl II.   - Üllői VKSK   27 - 31
18:00   Százhalombattai TC   - Mogyoródi KSK   18 - 34
18:00   VS Dunakeszi   - Tápiószelei SE   46 - 20
 
2017. március 19. vasárnap
17:00   Domony KSE   - Abonyi KC   26 - 32
2017. március 23. csütörtök
19:30   Tápiószelei SE   - Domony KSE   32 - 27
 
2017. március 25. szombat
18:00   Abonyi KC   - Váci KSE II.   28 - 20
 
2017. március 26. vasárnap
12:00   Veresegyház VSK   - Százhalombattai TC   43 - 27
15:00   Albertirsa SE   - Domony KSE   21 - 31
17:00   Tápiószelei SE   - VSK Tököl II.   25 - 20
17:00   Mogyoródi KSK   - VS Dunakeszi   26 - 24